|
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΜ445 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
Το μωβ ακρυλικό φύλλο μας είναι ένα κομψό διακοσμητικό πάνελ ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές διακόσμησης γάμων και εκδηλώσεων.και εξαιρετική αντοχή, δημιουργώντας ένα ρομαντικό και πολυτελές οπτικό αποτέλεσμα για όλα τα είδη των τελετουργικών σκηνών.και αξιόπιστη αντοχή σε γρατζουνιές και εξασθένισηΗ ομαλή, άψογη επιφάνεια της βελτιώνει τη συνολική ατμόσφαιρα με μια αίσθηση ραφιναρισμού και κομψότητας, ενώ είναι ελαφριά και ασφαλή στην εγκατάσταση σε σύγκριση με το γυαλί και άλλα άκαμπτα υλικά.Ιδανικό για γαμήλια σκηνικά, διακόσμηση σκηνής εκδήλωσης, εκθέσεις πάρτι, τελετουργικές καμάρες, λουλουδικές προτάσεις, και κορυφαία διακόσμηση χώρου, αυτό το πάνελ προσθέτει μια πινελιά χάρη και πολυπλοκότητα σε κάθε γιορτή.Διατηρεί μακροχρόνια ομορφιά και απόδοση, καθιστώντας την την ιδανική επιλογή για αξέχαστα σχέδια γάμων και εκδηλώσεων.
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΣΜ |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Δάχος | 10,8-40 mm |
| Πρωτοϋλικά | Λουσίτης, Mitsubishi, κινεζικά υλικά |
| Αξία | ΑΑΑΑΑ |
| Τροποποιημένο | 2 τόνους |
| Τεχνολογία | Καστ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS κλπ. |
| Χρώμα | Διαυγές ή οποιαδήποτε χρώματα προσαρμοσμένα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Σφιχτότητα | 10,19-1,20 g/cm3 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εξειδικευόμαστε σε χυμένο ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό φύλλο εξώθησης, πλακέτα αφρού PVC, καθρέφτη ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό καλλυντικό κουτί, ακρυλικό σωλήνα & ραβδί, ακρυλικό επιφάνειο γραφείου, ακρυλική πινακίδα,και ειδικά ακρυλικά φύλλαΕπικοινωνήστε μαζί μας για ερωτήσεις.
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χύτευσης ακρυλικών φύλλων που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang.729 τετραγωνικά μέτρα εγκαταστάσεις κατοικίες έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης και ετήσια χωρητικότητα 12Διατηρούμε μια εξειδικευμένη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Παρέχουμε 100% παρθένες πλάκες ακρυλικής Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και πλάκες μικτού υλικού σε ανταγωνιστικές τιμές.και SGS, με ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες / επιπτώσεις, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, ανθεκτικότητα σε γρατζουνιές και διαπερατότητα φωτός έως και 93% που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κίτρινο ή εξασθένιση.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων των κιβωτίων, επιτραπέζιες πινακίδες και σήμανση.Προσπαθούμε να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΜ445 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
Το μωβ ακρυλικό φύλλο μας είναι ένα κομψό διακοσμητικό πάνελ ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές διακόσμησης γάμων και εκδηλώσεων.και εξαιρετική αντοχή, δημιουργώντας ένα ρομαντικό και πολυτελές οπτικό αποτέλεσμα για όλα τα είδη των τελετουργικών σκηνών.και αξιόπιστη αντοχή σε γρατζουνιές και εξασθένισηΗ ομαλή, άψογη επιφάνεια της βελτιώνει τη συνολική ατμόσφαιρα με μια αίσθηση ραφιναρισμού και κομψότητας, ενώ είναι ελαφριά και ασφαλή στην εγκατάσταση σε σύγκριση με το γυαλί και άλλα άκαμπτα υλικά.Ιδανικό για γαμήλια σκηνικά, διακόσμηση σκηνής εκδήλωσης, εκθέσεις πάρτι, τελετουργικές καμάρες, λουλουδικές προτάσεις, και κορυφαία διακόσμηση χώρου, αυτό το πάνελ προσθέτει μια πινελιά χάρη και πολυπλοκότητα σε κάθε γιορτή.Διατηρεί μακροχρόνια ομορφιά και απόδοση, καθιστώντας την την ιδανική επιλογή για αξέχαστα σχέδια γάμων και εκδηλώσεων.
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΣΜ |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Δάχος | 10,8-40 mm |
| Πρωτοϋλικά | Λουσίτης, Mitsubishi, κινεζικά υλικά |
| Αξία | ΑΑΑΑΑ |
| Τροποποιημένο | 2 τόνους |
| Τεχνολογία | Καστ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS κλπ. |
| Χρώμα | Διαυγές ή οποιαδήποτε χρώματα προσαρμοσμένα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Σφιχτότητα | 10,19-1,20 g/cm3 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εξειδικευόμαστε σε χυμένο ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό φύλλο εξώθησης, πλακέτα αφρού PVC, καθρέφτη ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό καλλυντικό κουτί, ακρυλικό σωλήνα & ραβδί, ακρυλικό επιφάνειο γραφείου, ακρυλική πινακίδα,και ειδικά ακρυλικά φύλλαΕπικοινωνήστε μαζί μας για ερωτήσεις.
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χύτευσης ακρυλικών φύλλων που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang.729 τετραγωνικά μέτρα εγκαταστάσεις κατοικίες έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης και ετήσια χωρητικότητα 12Διατηρούμε μια εξειδικευμένη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Παρέχουμε 100% παρθένες πλάκες ακρυλικής Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και πλάκες μικτού υλικού σε ανταγωνιστικές τιμές.και SGS, με ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες / επιπτώσεις, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, ανθεκτικότητα σε γρατζουνιές και διαπερατότητα φωτός έως και 93% που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κίτρινο ή εξασθένιση.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων των κιβωτίων, επιτραπέζιες πινακίδες και σήμανση.Προσπαθούμε να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()