|
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM447 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
Το ανθεκτικό στην φθορά μαύρο κατεψυγμένο ακρυλικό φύλλο μας έχει ομοιόμορφη ματ υφή, υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και εξαιρετική αντοχή σε γρατζουνιές, προσφέροντας ένα ανθεκτικό, μη ολισθητικό φινίρισμα ακόμη και με συχνή καθημερινή χρήση.Αυτό το πάνελ προσφέρει μεγάλη δομική σταθερότητα και αντοχή φορτίου, ιδανικό για βαριές χρήσεις, συμπεριλαμβανομένων των πάνελ εξοπλισμού γυμναστηρίου, των καλύψεων μηχανών γυμναστικής και των διακοσμητικών προσόψεων.σκόνη και καθημερινή χρήση, διατηρώντας μια καθαρή επαγγελματική εμφάνισηΤο υλικό μπορεί να κοπεί με ακρίβεια, να τρυπηθεί, να αλεθεί και να εγκατασταθεί για να ταιριάζει σε διάφορα σχέδια εξοπλισμού γυμναστηρίου, υποστηρίζοντας εξατομικευμένα μεγέθη, σχήματα και χαρακτικές λογότυπα.Ελαφρύτερο και ισχυρότερο από το συνηθισμένο γυαλί και το πλαστικό, μειώνει το βάρος του εξοπλισμού, βελτιώνοντας παράλληλα την ασφάλεια και τη διάρκεια ζωής, καθιστώντας το ένα τέλειο υλικό υψηλής αντοχής για την παραγωγή γυμναστηρίων και εξοπλισμού γυμναστικής.
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΣΜ |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Δάχος | 10,8-40 mm |
| Πρωτοϋλικά | Λουσίτης, Mitsubishi, κινεζικά υλικά |
| Αξία | ΑΑΑΑΑ |
| Τροποποιημένο | 2 τόνους |
| Τεχνολογία | Καστ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS κλπ. |
| Χρώμα | Οποιαδήποτε χρώματα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Σφιχτότητα | 1.20g/cm3 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εξειδικευόμαστε σε χυμένο ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό φύλλο εξώθησης, πλακέτα αφρού PVC, καθρέφτη ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό καλλυντικό κουτί, ακρυλικό σωλήνα & ραβδί, ακρυλικό επιφάνειο γραφείου, ακρυλική πινακίδα,και ειδικά ακρυλικά φύλλαΕπικοινωνήστε μαζί μας για ερωτήσεις.
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χύτευσης ακρυλικών φύλλων που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang.729 τετραγωνικά μέτρα εγκαταστάσεις κατοικίες έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης και ετήσια χωρητικότητα 12Διατηρούμε μια εξειδικευμένη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Παρέχουμε 100% παρθένες πλάκες ακρυλικής Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και πλάκες μικτού υλικού σε ανταγωνιστικές τιμές.και SGS, με ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες / επιπτώσεις, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, ανθεκτικότητα σε γρατζουνιές και διαπερατότητα φωτός έως και 93% που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κίτρινο ή εξασθένιση.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων των κιβωτίων, επιτραπέζιες πινακίδες και σήμανση.Προσπαθούμε να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας..
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM447 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
Το ανθεκτικό στην φθορά μαύρο κατεψυγμένο ακρυλικό φύλλο μας έχει ομοιόμορφη ματ υφή, υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και εξαιρετική αντοχή σε γρατζουνιές, προσφέροντας ένα ανθεκτικό, μη ολισθητικό φινίρισμα ακόμη και με συχνή καθημερινή χρήση.Αυτό το πάνελ προσφέρει μεγάλη δομική σταθερότητα και αντοχή φορτίου, ιδανικό για βαριές χρήσεις, συμπεριλαμβανομένων των πάνελ εξοπλισμού γυμναστηρίου, των καλύψεων μηχανών γυμναστικής και των διακοσμητικών προσόψεων.σκόνη και καθημερινή χρήση, διατηρώντας μια καθαρή επαγγελματική εμφάνισηΤο υλικό μπορεί να κοπεί με ακρίβεια, να τρυπηθεί, να αλεθεί και να εγκατασταθεί για να ταιριάζει σε διάφορα σχέδια εξοπλισμού γυμναστηρίου, υποστηρίζοντας εξατομικευμένα μεγέθη, σχήματα και χαρακτικές λογότυπα.Ελαφρύτερο και ισχυρότερο από το συνηθισμένο γυαλί και το πλαστικό, μειώνει το βάρος του εξοπλισμού, βελτιώνοντας παράλληλα την ασφάλεια και τη διάρκεια ζωής, καθιστώντας το ένα τέλειο υλικό υψηλής αντοχής για την παραγωγή γυμναστηρίων και εξοπλισμού γυμναστικής.
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΣΜ |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Δάχος | 10,8-40 mm |
| Πρωτοϋλικά | Λουσίτης, Mitsubishi, κινεζικά υλικά |
| Αξία | ΑΑΑΑΑ |
| Τροποποιημένο | 2 τόνους |
| Τεχνολογία | Καστ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS κλπ. |
| Χρώμα | Οποιαδήποτε χρώματα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Σφιχτότητα | 1.20g/cm3 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εξειδικευόμαστε σε χυμένο ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό φύλλο εξώθησης, πλακέτα αφρού PVC, καθρέφτη ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό καλλυντικό κουτί, ακρυλικό σωλήνα & ραβδί, ακρυλικό επιφάνειο γραφείου, ακρυλική πινακίδα,και ειδικά ακρυλικά φύλλαΕπικοινωνήστε μαζί μας για ερωτήσεις.
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χύτευσης ακρυλικών φύλλων που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang.729 τετραγωνικά μέτρα εγκαταστάσεις κατοικίες έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης και ετήσια χωρητικότητα 12Διατηρούμε μια εξειδικευμένη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Παρέχουμε 100% παρθένες πλάκες ακρυλικής Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και πλάκες μικτού υλικού σε ανταγωνιστικές τιμές.και SGS, με ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες / επιπτώσεις, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, ανθεκτικότητα σε γρατζουνιές και διαπερατότητα φωτός έως και 93% που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κίτρινο ή εξασθένιση.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων των κιβωτίων, επιτραπέζιες πινακίδες και σήμανση.Προσπαθούμε να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας..