|
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM454 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
Το έγχρωμο ακρυλικό φύλλο μας είναι ένα σύγχρονο διακοσμητικό πάνελ ειδικά σχεδιασμένο για την υποδοχή ξενοδοχείων και τις εφαρμογές του λόμπι.και υψηλή ακαμψία, δημιουργώντας ένα κομψό, υψηλού επιπέδου και επαγγελματικό οπτικό αποτέλεσμα για τους χώρους υποδοχής του ξενοδοχείου.και εξαιρετική αντοχή στην φθοράΗ παχιά και στερεή υφή του ενισχύει τη συνολική ποιότητα του χώρου με μια αίσθηση σύγχρονης και εκλεπτυσμένης, ενώ είναι ελαφρύτερη, ασφαλέστερη και πιο ανθεκτική από την πέτρα,γυαλί και άλλα παραδοσιακά υλικάΙδανικό για τα τραπέζια της ρεσεψιόν του ξενοδοχείου, τα πάνελ του τοίχου του λόμπι, τα φόντα της υποδοχής, το διακοσμητικό επένδυμα και το υψηλού επιπέδου εμπορικό εσωτερικό σχεδιασμό, αυτό το πάνελ φέρνει ένα καθαρό,κομψή και σύγχρονη ατμόσφαιρα σε κάθε χώρο φιλοξενίαςΔιατηρεί μακροχρόνιο χρώμα και εμφάνιση, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονες ξενοδοχειακές διακοσμητικές και αναβαθμιστικές εργασίες.
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΣΜ |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Δάχος | 10,8-40 mm |
| Πρωτοϋλικά | Λουσίτης, Mitsubishi, κινεζικά υλικά |
| Αξία | ΑΑΑΑΑ |
| Τροποποιημένο | 2 τόνους |
| Τεχνολογία | Καστ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS κλπ. |
| Χρώμα | Διαυγές ή οποιαδήποτε χρώματα προσαρμοσμένα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Σφιχτότητα | 1.19g/cm3 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εξειδικευόμαστε σε χυμένο ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό φύλλο εξώθησης, πλακέτα αφρού PVC, καθρέφτη ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό καλλυντικό κουτί, ακρυλικό σωλήνα & ραβδί, ακρυλικό επιφάνειο γραφείου, ακρυλική πινακίδα,και ειδικά ακρυλικά φύλλαΕπικοινωνήστε μαζί μας για ερωτήσεις.
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χύτευσης ακρυλικών φύλλων που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang.729 τετραγωνικά μέτρα εγκαταστάσεις κατοικίες έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης και ετήσια χωρητικότητα 12Διατηρούμε μια εξειδικευμένη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Παρέχουμε 100% παρθένες πλάκες ακρυλικής Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και πλάκες μικτού υλικού σε ανταγωνιστικές τιμές.και SGS, με ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες / επιπτώσεις, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, ανθεκτικότητα σε γρατζουνιές και διαπερατότητα φωτός έως και 93% που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κίτρινο ή εξασθένιση.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων των κιβωτίων, επιτραπέζιες πινακίδες και σήμανση.Προσπαθούμε να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM454 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
Το έγχρωμο ακρυλικό φύλλο μας είναι ένα σύγχρονο διακοσμητικό πάνελ ειδικά σχεδιασμένο για την υποδοχή ξενοδοχείων και τις εφαρμογές του λόμπι.και υψηλή ακαμψία, δημιουργώντας ένα κομψό, υψηλού επιπέδου και επαγγελματικό οπτικό αποτέλεσμα για τους χώρους υποδοχής του ξενοδοχείου.και εξαιρετική αντοχή στην φθοράΗ παχιά και στερεή υφή του ενισχύει τη συνολική ποιότητα του χώρου με μια αίσθηση σύγχρονης και εκλεπτυσμένης, ενώ είναι ελαφρύτερη, ασφαλέστερη και πιο ανθεκτική από την πέτρα,γυαλί και άλλα παραδοσιακά υλικάΙδανικό για τα τραπέζια της ρεσεψιόν του ξενοδοχείου, τα πάνελ του τοίχου του λόμπι, τα φόντα της υποδοχής, το διακοσμητικό επένδυμα και το υψηλού επιπέδου εμπορικό εσωτερικό σχεδιασμό, αυτό το πάνελ φέρνει ένα καθαρό,κομψή και σύγχρονη ατμόσφαιρα σε κάθε χώρο φιλοξενίαςΔιατηρεί μακροχρόνιο χρώμα και εμφάνιση, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονες ξενοδοχειακές διακοσμητικές και αναβαθμιστικές εργασίες.
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΣΜ |
| Υλικό | Ακρυλικά |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Δάχος | 10,8-40 mm |
| Πρωτοϋλικά | Λουσίτης, Mitsubishi, κινεζικά υλικά |
| Αξία | ΑΑΑΑΑ |
| Τροποποιημένο | 2 τόνους |
| Τεχνολογία | Καστ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS κλπ. |
| Χρώμα | Διαυγές ή οποιαδήποτε χρώματα προσαρμοσμένα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Σφιχτότητα | 1.19g/cm3 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Εξειδικευόμαστε σε χυμένο ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό φύλλο εξώθησης, πλακέτα αφρού PVC, καθρέφτη ακρυλικό φύλλο, ακρυλικό καλλυντικό κουτί, ακρυλικό σωλήνα & ραβδί, ακρυλικό επιφάνειο γραφείου, ακρυλική πινακίδα,και ειδικά ακρυλικά φύλλαΕπικοινωνήστε μαζί μας για ερωτήσεις.
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χύτευσης ακρυλικών φύλλων που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang.729 τετραγωνικά μέτρα εγκαταστάσεις κατοικίες έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης και ετήσια χωρητικότητα 12Διατηρούμε μια εξειδικευμένη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Παρέχουμε 100% παρθένες πλάκες ακρυλικής Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και πλάκες μικτού υλικού σε ανταγωνιστικές τιμές.και SGS, με ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες / επιπτώσεις, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, ανθεκτικότητα σε γρατζουνιές και διαπερατότητα φωτός έως και 93% που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κίτρινο ή εξασθένιση.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων των κιβωτίων, επιτραπέζιες πινακίδες και σήμανση.Προσπαθούμε να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()