|
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM469 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | SM |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Πάχος | 1.8-40mm |
| Πρώτη ύλη | Lucite, Mitsubishi, Κινεζικά υλικά |
| Βαθμός | AAAAA |
| MOQ | 2TONS |
| Τεχνολογία | Χυτό |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS, κ.λπ. |
| Χρώμα | Διαφανές ή οποιαδήποτε προσαρμοσμένα χρώματα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Πυκνότητα | 1.19-1.20g/cm³ |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χυτού ακρυλικού φύλλου που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang. Η εγκατάστασή μας 27.729 τετραγωνικών μέτρων φιλοξενεί έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας και ετήσια χωρητικότητα 12.000 τόνων. Διατηρούμε μια αφοσιωμένη ομάδα R&D που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Προμηθεύουμε 100% παρθένα ακρυλικά φύλλα Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και φύλλα μεικτών υλικών σε ανταγωνιστικές τιμές. Τα προϊόντα μας πληρούν αυστηρές πιστοποιήσεις ποιότητας, συμπεριλαμβανομένων των ISO9001, ISO14001 και SGS, διαθέτοντας αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία/κρούση, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, αντοχή στις γρατσουνιές και έως και 93% μετάδοση φωτός που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κιτρίνισμα ή ξεθώριασμα.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM/ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων κουτιών, διαφημιστικών πινακίδων γραφείου και πινακίδων. Δεσμευόμαστε για αποτελεσματική εξυπηρέτηση και έγκαιρη παράδοση, προσπαθώντας να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας.
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM469 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Φιλμ πολυαιθυλενίου ή χαρτί χειροτεχνίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | SM |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και άλλα προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Πάχος | 1.8-40mm |
| Πρώτη ύλη | Lucite, Mitsubishi, Κινεζικά υλικά |
| Βαθμός | AAAAA |
| MOQ | 2TONS |
| Τεχνολογία | Χυτό |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS, κ.λπ. |
| Χρώμα | Διαφανές ή οποιαδήποτε προσαρμοσμένα χρώματα |
| Παράδοση | 15-30 ημέρες |
| Πυκνότητα | 1.19-1.20g/cm³ |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
Ιδρύθηκε το 2010, είμαστε ένα επαγγελματικό εργοστάσιο χυτού ακρυλικού φύλλου που βρίσκεται στην πόλη Quzhou, επαρχία Zhejiang. Η εγκατάστασή μας 27.729 τετραγωνικών μέτρων φιλοξενεί έμπειρο προσωπικό με πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας και ετήσια χωρητικότητα 12.000 τόνων. Διατηρούμε μια αφοσιωμένη ομάδα R&D που αναπτύσσει προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Προμηθεύουμε 100% παρθένα ακρυλικά φύλλα Lucite και Mitsubishi MMA, καθώς και φύλλα μεικτών υλικών σε ανταγωνιστικές τιμές. Τα προϊόντα μας πληρούν αυστηρές πιστοποιήσεις ποιότητας, συμπεριλαμβανομένων των ISO9001, ISO14001 και SGS, διαθέτοντας αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία/κρούση, εξαιρετική επεξεργασιμότητα, αντοχή στις γρατσουνιές και έως και 93% μετάδοση φωτός που παραμένει σταθερή για 5-6 χρόνια χωρίς κιτρίνισμα ή ξεθώριασμα.
Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM/ODM για διάφορα ακρυλικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων κουτιών, διαφημιστικών πινακίδων γραφείου και πινακίδων. Δεσμευόμαστε για αποτελεσματική εξυπηρέτηση και έγκαιρη παράδοση, προσπαθώντας να είμαστε ο μακροπρόθεσμος αξιόπιστος συνεργάτης σας.