|
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM511 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ταινία PE |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Επωνυμία | SM |
| Υλικό | Ακρυλικό (PMMA) |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Πάχος | 0,6-6mm |
| Βαθμός | ΑΑΑΑΑ |
| MOQ | 2 ΤΟΝΟΙ |
| Τεχνολογία | Εκμαγείο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS, κ.λπ. |
| Χρώμα | Οποιαδήποτε προσαρμοσμένα χρώματα |
| Διανομή | 15-30 ημέρες |
| Πυκνότητα | 1,19 g/cm³ |
| Συγκάλυψη | Ταινία PE |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
|
| Ονομασία μάρκας: | SM |
| Αριθμός μοντέλου: | SM511 |
| MOQ: | 2000 κιλά |
| τιμή: | 1-200kg, $3/kg |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ταινία PE |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Επωνυμία | SM |
| Υλικό | Ακρυλικό (PMMA) |
| Μέγεθος | 1220*2440mm, 1220*1830mm και προσαρμοσμένα μεγέθη |
| Πάχος | 0,6-6mm |
| Βαθμός | ΑΑΑΑΑ |
| MOQ | 2 ΤΟΝΟΙ |
| Τεχνολογία | Εκμαγείο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE, ROHS, κ.λπ. |
| Χρώμα | Οποιαδήποτε προσαρμοσμένα χρώματα |
| Διανομή | 15-30 ημέρες |
| Πυκνότητα | 1,19 g/cm³ |
| Συγκάλυψη | Ταινία PE |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |